Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Referát k zápasu

22.4.2017 , 16:0018. kolo Okresní přebor
Moravany B - Přelovice  5:1 (2:1)
 Góly:   Šprync A.1   (40´)   Asistence:   Vohralík P.1    
ŽK: 1:1 (Šimák O.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 21´, 45´, 70´, 74´, 91´)
Diváků: 70     Rozhodčí: Prokop  3  Asist.rozh.: Baťa  3,   Novák  7
Sestava-známky:
Bidlo6 Hladík L.6
67´Kučera J. 6  
   
Blažek B.6 Řehák V.6 Vohralík P.6 Šprync A.6
30´Šimák O. 6   
       
Šprinc R.6 Pracz6 Šimák R.6
  56´Uhlíř 6 53´Malý Mic. 6
     
Hajn6
 
Poříz6
Trenér: Kučera
Na výkon proti Bohdanči jsme bohužel navázali i v Moravanech. Dokonce i se stejným výsledkem... K bídnému představení našich se také připojili i rozhodčí Prokop, Baťa a Novák, z nichž jen posledně jmenovaný snese přísnější měřítko.

Naši opět začali zakřiknutě a soupeř si držel nejen optickou převahu. V 15. minutě nás hned dvakrát podržel Poříz. Nejprve vyrazil štiplavou střelu z levé strany a poté rázným vyběhnutím vystrašil domácího útočníka tak, že velmi dobré pozice lacině přestřelil. Ve 21. nechal hlavní arbitr opakovat nepovedený přímý kop domácích a z něho se před Praczem prosadil obrovitý Švadlenka 1:0. My jsme se dostali k ohrožení branky soupeře až ve 40. minutě a hned to bylo gólové. Hladík prodloužil vysoký balon na Vohralíka, ten z první prostrčil na Šprynce, který podél gólmana srovnal na 1:1. Naše radost měla ale jepičí život. V poslední minutě poločasu Šprincův odkop trefil kapitána domácích Bakeše, který po narážečce potrestal naší chybu 2:1.

V úvodu druhého dějství jsme mohli nejen vyrovnat, ale jít i do vedení. Ale ani jednu z obřích šancí naši nedokázali využít a dopravit míčt za záda gólmana Raby. Navíc jsme dál kupili chybu za chybou. Po nebezpečné rozehrávce Hajna se musel Poříz pořádně natáhnout, aby vyškrábl střelu z podbřevna. V 70. minutě pustil rozhodčí faul Švadlenky a Hynek dal pojišťovací branku na 3:1. Když v 74. dal po naší další chybě Švadlenka na 4:1, bylo vymalováno. Po několikáté v zápase, jinak pozitivní Poříz, musel výrazně "domluvit" našim hráčům, ale bez kýženého efektu. V nastaveném čase totiž domácí přidali Hynkem ještě pátou trefu 5:1.

Náš výkon dostává povážlivé trhliny. I když stále přebýváme na 4. příčce tabulky, k sestupovým pozicím je velmi blízko, pouhých 7 resp. 9 bodů. Bezpodmínečné probuzení by mělo přijít v neděli doma proti Nemošicím. Ale pozor i tam jsme prohráli "oblíbeným" výsledkem 1:5. Zápas začíná na Čarodějnice v 16:30 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin