Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

26.5.2018 , 17:0023. kolo IV.třída - Přeloučsko
Přelovice B - Jankovice  5:0 (2:0)
 Góly:   Vrzal1   (35´pen.)   Asistence:   Starý2   (82´,86´)
   Starý1   (44´)     Hladík L.1   (35´)
   Kloboučník1   (61´)     Kučera J.1   (44´)
   Štochl M.1   (82´)     Dušek1   (61´)
   Hladík L.1   (86´)
ŽK: 0:1   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Markl    Asist.rozh.: Moravec V.
Trenér: Hladík L.
V letošní sezóně jsme s týmem Jankovic na podzim sehráli vyrovnané zápasy. Po těsné domácí výhře 2:1 jsme na půdě soupeře remizovali 1:1. Vyrovnaný zápas se čekal i tentokráte.

Zápas jsme začali velmi vlažně a soupeř měl téměř 10 min. navrch. Dostal se i do několika šancí, které naštěstí nevyužil. Tu největší měl ve 2. min., kdy Šmarda stačil reflexivně vyrazit střelu před sebe a dorážku hráč hostů nasměroval vysoko nad. My jsem měli první velkou šanci v 15. min. Starý poslal načasovanou přihrávku do běhu L. Hladíkovi, tomu se ale zakončení nevydařilo a na dvakrát trefil pouze boční síť. O několik min. později L. Hladík opět v další šanci z úhlu nastřeli pouze brankáře. Do sítě neprošla ani jeho střela zpoza vápna k tyči, kdy brankář stačil zasáhnout a srazit míč na roh. Gólu jsme se dočkali až ve 35. min., po faulu na L. Hladíka proměnil pokutový kop Vrzal. Minutu před koncem poločasu zatáhl míč po levé straně Kučera, přihrál před branku a nabíhající Starý střelou po zemi podél brankáře vsítil druhý gól. První poločas byl herně vyrovnaný se šancemi na obou stranách, do šaten ale spokojeněji odcházel náš tým.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a postupně získávali převahu. Navýšit skóre mohl v 50. min. Šprojcar. Prodral se obranou a vystřelil z hranice velkého vápna, jeho střelu však stačil hostující gólman srazil na roh. Uklidňující branku tak dal v 61. min. Kloboučník, který zužitkoval přihrávku od Duška a z pravé strany z velkého úhlu střelou k bližší tyči zvýšil na 3:0. Hosté se i nadále snažili, ale do výraznější šance jsme je nepustili. V 82. min. se prosadil také Štochl, který se na hřišti objevil po dvouleté pauze. Po přihrávce od Starého s klidem poslal míč z levé strany po zemi ke vzdálenější tyči na 4:0. V 86. min. se výborně hrající Starý představil opět v roli nahrávače. Jeho přihrávku, která měla oči, zakončil L. Hladík obloučkem přes gólmana a uzavřel brankový účet na 5:0.

Po trochu rozpačitém začátku náš B-tým slavil zaslouženě vysokou výhru. V dalším kole ho příští neděli čeká zápas na hřišti rezervy Choltic.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek