Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

26.8.2018 , 17:003. kolo III. třída
Pardubičky B - Přelovice  1:1 (1:1)
 Góly:   Staněk T.1   (39´)   Asistence:   Hladík L.1
      Dušek1
ŽK: 0:1 (Ginter)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 22´)
Diváků: 80     Rozhodčí: Syrůček    Asist.rozh.: Paclík
Trenér: Petrlík
Slepená sestava našeho týmu sahala v Pardubičkách po vítězství, nakonec je spokojená i s bodem. Před 80 diváky, z nichž polovina byla příznivci našeho týmu, bez větších problémů rozhodoval Syrůček.

Zápas se rozjížděl pozvolna. Ve 4. minutě vyzkoušel pozornost domácího gólmana T. Staněk. V 11. minutě ho hned dvakrát za sebou napodobil aktivní Kantona. Pokusy však k tíženému úspěchu nevedly. Za to domácí slavili hned z prvního ohrožení naší branky ve 22. minutě. Míč se ze skrumáže vykutálel proti Brusovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě 1:0. Po půlhodině hry vysunul Doležal krásným pasem Hladíka, ale ten slibnou příležitost nevyužil. Po té se výborně hrající stoper Čapek dostal až za obranu hostí, ale balon byl příliš rychlý, než aby ho stačil uklidit do branky. Vzápětí hlavička Kantony, po rohovém kopu L. Staňka, jen těsně minula Vahlstömovu branku. Ve 39. minutě vymysleli naši fotbalovou lahůdku. Dušek obloučkem vysunul Hladíka, ten naservíroval T. Staňkovi, který elegantně usměrnil na 1:1.

V úvodu druhého dějství se nic moc nedělo. Až po hodině hry Šmarda ukázal svou připravenost po otočce Říháka. V 68. minutě jsme mohli jít do vedení, když T. Staněk obral o míč stopera. Ale sám před gólmanem levačkou minul. O 10 minut později mohl po centru Duška rozhodnout Šprync, ale v ideální pozici poslal svoji hlavičku vysoko nad. Selhání se nám mohla v závěru nevyplatit, nebýt Šmardy a jeho dobře postavené svatyně. Nejprve Říhákovu přízemní bombu Šmarda vytěsnil na roh a jeho druhý pokus skončil na tyči. V úplném závěru pak tečovanou střelu náš gólman vyrazil na brankové čáře až na hranici sebeobětování.

Nakonec je remíza spravedlivá. Naši podali kolektivní výkon. Vynikající formu si do začátku sezóny přinesl Čapek, pohybem překypoval Kantona a Dušek. Ale ani ostatní nezůstali za svými možnostmi. V nastávajícím domácím duelu s Bukovkou nečekají fanoušci nic jiného než vítězství. Zápas se hraje v neděli v 17:00 hodin.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek