Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

21.5.2019 , 16:305. kolo MŽ - OP nadstavba
Choltice - Přelovice B  3:3 (2:3) (pen. 3:4)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Vlasák T.1
   Vlasák T.1        Zvěřina1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:
Němec M.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Zemanová       Vavřina       Pešta       Dočekal       Němec Jak.       Karaš       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Novák J.
Zápas jsme rozehráli ospale a rychle jsme prohrávali 1:0. Poté jsme se zlepšili a vstřelili 3 branky, ale domácí stihli ještě do poločasu snížit. Ve druhém poločase jsme si vypracovali mnoho šancí, ale gól se nám střelit nepodařilo. Naopak domácí vyrovnali a o výsledku rozhodovaly penalty, v kterých jsme byli šťastnější my.
V zápase jsme předvedli průměrný výkon, i přesto jsme měli velké množství šancí, ale naše koncovka byla dost nepřesná. V zakončení a také ve větší aktivitě musíme pro příště přidat.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek