Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

5.10.2019 , 11:159. kolo U17 - Krajská liga sk. B, kraj HK
Červený Kostelec - Přelovice  2:2 (1:4)
 Góly:   Novák Matě.2      Asistence:   Palasman1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 25     Rozhodčí: Svoboda
Pollák   -  Novák Matě.       Bártl       Palasman       Vlasák L.       Syrovec Mi.       Ryšavý M.       Růžek       Rawsthorne       Pospíšil       Panchártek J.       Mach       Kocourek       Doležal L.       Šmarda T.

Trenér: Doležal
Deváté kolo jsme odehráli za vydatného deště v Č. Kostelci. V 1. poločase se hrálo pouze na polovině soupeře, naši byli jasně lepší. Skóroval však pouze M. Novák střelou z úhlu a z penalty. Ve 2. poločase se domácí zlepšili a podařilo se jim vyrovnat. Zápas skončil remízou 2:2 a musely následovat pokutové kopy, které naši suverénně zvládli a rozstříleli soupeře 4:1.