Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 10     Rozhodčí: Černý
Rejduga T.   -  Doležal O.       Doležal L.       Vlasák T.       Richter       Hrstka       Slavík       Poříz ml.       Novák Matě.       Němec Jak.       Mach       Horáček       Holec       Hendrych       Syrovec Ma.

Trenér: Mádr
První poločas se nám nedařilo, domácí nám svým důrazem nedávali moc prostoru a také nám byl překážkou velice těžký terén. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, v obraně jsme hráli důrazněji, slušně jsme kombinovali a hra se odehrávala převážně na polovině domácích. Prosadili jsme se i střelecky a poslední podzimní zápas jsme zaslouženě vyhráli 8:0. Poděkování a pochvala všem hráčům (celkem 26), kteří se v podzimní části zúčastnili zápasů. Díky také všem rodičům a fanouškům za podporu.