Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

31.10.2021 , 11:3010. kolo Okresní přebor U19
Býšť - Přelovice B  1:2 (0:0)
 Góly:   Doležal O.2      Asistence:   Poříz ml.1    
      Pham1    
ŽK: 2:0   ČK: 0:0
Diváků: 20     Rozhodčí: Šebetka  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Doležal O.       Dočekal       Richter       Poříz ml.       Pham       Panchártek J.       Holec       Hendrych       Fidrhel       Dvořák Mi.       Syrovec Ma.       

Trenér: Mádr
Tento zápas moc fotbalovosti nepřinesl a byl to spíše boj. Proti nám stál velice důrazný soupeř, několik našich hráčů si odneslo drobné šrámy, nejhůře dopadl Rosťa Dočekal, který si při pádu (po předchozím faulu) nadvakrát zlomil ruku a ještě týž den ho čekala operace. Skóre se v zápase měnilo až ve druhém poločase, kdy nás poslal do vedení Ondra Doležal. Domácí vyrovnali po dlouhém nákopu za obranu. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, pronikl v 89. minutě po křídle Ondra Doležal, nahrál před branku, kde si domácí vstřelili vlastní gól. Tento moment domácí neunesli a ve zbytku zápasu (i po zápase) se dělo něco, co nemělo s fotbalem vůbec nic společného... Poděkování a velká pochvala všem našim hráčům, fanouškům za podporu a všichni přejeme Rosťovi bezproblémové a rychlé uzdravení.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin