Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 20     Rozhodčí: Ďuriš
Rejduga T.   -  Doležal O.       Vlasák T.       Hrstka       Císař       Syrovec Mi.       Syrovec Ma.       Slavík       Richter       Mužík       Horáček       Holec       Doležal L.       Šmarda T.

Trenér: Mádr
Začátek zápasu se nám nepovedl, brzdilo nás mnoho nepřesností a zbytečných ztrát. Po čtvrt hodině přišlo zlepšení a také jsme se dostali do vedení, když se za vápnem opřel do míče Tom Vlasák. Vedení navýšil po pěkné akci Ondra Doležal, který se za chvilku prosadil ještě jednou. Skóre 4:0 do přestávky uzavřel z dorážky Luboš Hrstka. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu, vypracovali si dostatek šancí, ale prosadit se nám povedlo pouze jednou, když svůj hattrick uzavřel Ondra Doležal. Až na rozpačitý začátek jsme jinak odehráli kvalitní zápas a po zásluze zvítězili. Pochvala pro všechny.