Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

8.5.2022 , 10:3016. kolo Okresní přebor U19
Přelovice B - Chvaletice  2:1 (1:1)
 Góly:   Doležal O.2   (17´,68´)   Asistence:   Doležal L.2
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 19´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Ledajaks
Rejduga T.   -  Doležal O.       Bártl       Syrovec Ma.       Richter       Panchártek J.       Novák O.       Mužík       Kvapil Jak.       Horáček       Holec       Doležal L.       Císař       Vlasák T.

Trenér: Mádr
Od začátku jsme na soupeře vlétli a hra se odehrávala převážně na polovině hostů. Bohužel jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Do vedení nás dostal Ondra Doležal, ale hned za pár minut bylo vyrovnáno z ojedinělé střely soupeře. Druhý poločas jsme pokračovali v dobrém tempu, ale také v neproměňování šancí. Nakonec nás vysvobodil opět Ondra Doležal a zápas jsme tak vyhráli 2:1. Co se týče fotbalovosti, tak jme zápas odehráli dobře, bohužel nás ale brzdila velice špatná koncovka a tím jsme si udělali zápas zbytečně složitý.