Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
Mládež

3.11.2022 , 15:4510. kolo Okresní přebor U09
Přelovice - Řečany nad Labem  11:4 (3:3)
Diváků:     Rozhodčí:
Petrlík   -  Řehák M.       Jeníčková       Kaderka M.       Sigl       Němý A.       Malý       Novák Mi.       Pachman       Kajer       Fryšar       Buňat

Trenér: Řehák
V posledním kole podzimní části mistrovských utkání jsme na domácím pažitu přivítali mužstvo z Řečan nad Labem. Stejně početná parta vstupovala do zápasu se stejně bojovou náladou a tak pro okolní diváky se naskytla podívaná opravdu krásného fotbalu. Je na našich borcích vidět progresivní růst a aktivita na hřišti. Jejich hra se po několika měsících tréninků a zápasů mění v přesně cílené útoky na soupeře. S takhle vyzbrojenou a cílevědomou "armádou" mladých fotbalistů vstupovali naši trenéři do zápasu.

Po první třetině jsme vstupovali na hřiště za stavu 2:2, s vidinou, že to nedáme soupeři zadarmo!!!Lačnost po gólu nás rychle posunula k tomu, že jsme převzali otěže hry a udávali rytmus. Není tedy divu, že další třetiny končily pro nás vítězně. Nakonec body zůstávají doma za stavu 11:4 a naši nejmenší končí podzimní část s dalším vítězstvím.

Už teď se všichni těšíme na jarní sluníčko a první zápasy venku. Všem fanouškům skupiny U9 děkujeme za fandění a příjemné chvilky na trávníku.