Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

24.9.2022 , 13:006. kolo Okresní přebor SŽ
Přelovice - Dříteč  4:4 (2:3) (pen. 7:6)
 Góly:   Poříz ml.1      Asistence:   Poříz ml.3
   Středa M.1        Mishchenko 1
   Němec M.1
   Rauer1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí: Školout
Srstka   -  Poříz ml.       Středa M.       Němec M.       Rauer       Šafařík       Rozínek       Hercík       Pham       Mishchenko       Knížek L.       Kaňka       Špaček M.

Trenér: Kabeláč
V sobotu po poledni dorazila na naše hřiště sestava SK Sokol Dříteč, ze které jsme měli nemalé obavy. Do zápasu jsme vstoupili s mírnou převahou, kterou uzavřel Rauer prvním gólem. Vzápětí se ovšem síly vyrovnaly a my inkasovali vyrovnávací gól na 1:1. V tu chvíli se hra obrátila a soupeř nám ještě do poločasu vsadil další dva rychlé góly. To naše kluky motivovalo k vyšším výkonům a do poločasu stihli náskok stáhnout na 2:3 díky gólu Poříze. Druhý poločas byl vypjatý do polední minuty. Němec srovnal na 3:3, ale vzápětí jsme opět inkasovali my na 3:4. Kluci bojovali dál a v 57 minutě dorovnali na konečných 4:4 perfektně mířenou hlavičkou Středy od rohového kopu Poříze.
O vítězství pak rozhodli pokutové kopy, kdy by se napětí na hřišti dalo krájet. Rozhodující byla až 7. série, kdy štěstí bylo na naší straně a Přelovice vyhráli 7:6 na penalty. Kluci odvedli skvělý výkon, bojovali do poslední chvíle, ačkoli soupeř jim celou dobu šlapal na paty.