Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Srstka   -  Mishchenko       Knížek L.       Hercík       Špaček M.       Šafařík       Syrovec Ma.       Středa M.       Rozínek       Rauer       Pham D.       Kaňka       Zvolánek

Trenér: Kabeláč
V posledním podzimním zápase jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Býště. Do zápasu jsme vstoupili plni pozitivní energie z předešlého povedeného zápasu. Opět s maximálním nasazením, podpořeni silnou podporu domácích fanoušků.
První gól, ve 3.minutě, z kopačky Mishchenka na sebe nenechal dlouho čekat. Ten přidal minutu poté rovnou druhý gól a domácí hráči získali na jistotě. Třetím gólem, v 61. minutě, navýšil Knížek náš náskok na 3:0. Ačkoliv soupeř hrál kvalitní fotbal a nic nám nenechal zadarmo, kluci si byli svou hrou jisti. Jejich týmového ducha potvrdil i 4. gól, který vstřelil opět Mishchenko a zažil svůj první hattrick.
Pochvala patří celému týmu. Nejen za krásné zakončení sezóny, ale za viditelné pokroky v systému hry a jejich kolektivním duchu.