Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí: Školout
Srstka   -  Rauer       Středa M.       Šafařík       Sýkora O.       Rozínek       Hercík       Pham D.       Němec M.       Mlčoch       Mishchenko       Knížek L.       Špaček M.

Trenér: Kabeláč
V sobotu z rána jsme vyrazili na druhý venkovní zápas v Srchu. Prvních 10 minut zápasu vypadalo, že máme nad soupeřem lehkou převahu. V 6. minutě jsme dali první gól a dostali se do vedení. Soupeř přidal na tempu a během 15 minut dorovnal na 1:1.
Do druhého poločasu vstoupil soupeř aktivněji a měl nad námi jasnou převahu. Naši hráči nebyli tak draví po míči a zdálo se, že budou rozhodovat opět pokutové kopy jako u předchozího zápasu. V poslední minutě zápasu ovšem akcí skrz celé hřiště rozhodl Středa vítězným gólem. Ze zápasu s vyrovnaným soupeřem bylo patrné, že kluci mají stále na čem pracovat a máme co zlepšovat.