Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
  Němý A.       Kaderka M.       Kadlec       Novák Mi.       Buňat       Šafaříková       Petrlíková       Pazdera       Panchártek A.       Pachman       Felcman       Uhlíř M.

Trenér: Kaderka
V první říjnový čtvrtek jsme přivítali na našem hřišti tým z Chvaletic. Stejně početné mužstvo na nás nastoupilo s velkou razancí, ale přesto se nám podařilo hned v první minutě otevřít skóre. Soupeř se ale nevzdal a začal nás zasypávat sérií gólů, kterou jsme úspěšně vraceli. Druhá třetina skončila nerozhodně 6:6.
O přestávce před poslední třetinou si naši soupeři dali asi nějaký doping. Co jejich střela to gól, naši svěřenci se snažili, ale obrovský náskok se jim již nepodařilo zvrátit. Zápas skončil za stavu 8:19.
Náš tým U9 takový debakl ještě nezažil a tak se s tím spousta z nich musí "poprat", zvednout hlavu a jít dál do dalších zápasů s hlavou vztyčenou. Víme, na čem zapracovat a jak děti povzbudit.