Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Šafaříková   -  Buňat       Němý A.       Kaderka M.       Felcman       Kadlec       Petrlíková       Novák Mi.       Panchártek A.

Trenér: Kaderka
Za větrného počasí jsme vyrazili na hřiště do Chvaletic, kde na nás čekali nejsilnější soupeři, kteří ještě neprohráli.

Naši hráči odstartovali zápas prvním gólem do soupeřovi branky, ale těm se to nelíbilo a hned nám ho vrátili. Nakonec první třetina skončila pro nás 6:1. Ve druhé třetině se hrálo podobně a my už vedli 10:2. Nakonec jsme nepřemožitelný tým převálcovali se skórem 14:6, i když chvilkami bylo mezi našimi hráči velké napětí. Domů jsme odjížděli s velkým nadšením.

Děkujeme všem, co nám přijeli fandit. Už teď se těšíme na další zápas.