Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.9.2006 , 17:005. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Semín  0:0 (0:0)
ŽK: 2:3 (Kubín, Hrabě)   ČK: 0:0
Diváků: 90     Rozhodčí: Strnad K.  2  Asist.rozh.: Paclík  8
Kubín 4 Hladík L.5

Šprinc R.4 Šrek4 Vrba T.4 Balada M.3
  60´Víšek M.3 75´Hladík M.4

Rajmond A.5 Pracz5 Bartoš7

Hrabě 6

Rejduga A.7
Trenér: Koch, Kvapil
Stále bez vítězství!!! Ani ve čtvrtém zápase nové sezóny se našim fotbalistům nepodařilo naplno bodovat. Soupeřem jim tentokrát byl nováček III. třídy celek Semína. Ten vyběhl na krásně zelený pažit s konsolidovaným kádrem z postupové sezóny, který trenérský turista A. Vávra posílil o tři "přeloučské" dorostence. Naši nastoupili bez zraněných hráčů M. Nováka, P. Dlaska, Rejmonta a nemocného J. Nováka (přejeme brzké uzdravení) v očekávané sestavě. Téměř stovka příznivců obou mužstev pak mohla sledovat napínavý duel, leč bohužel bez potřebného koření - gólů.

Do prvního poločasu vybíhala z našich kabin natěšená jedenáctka, s úsilím konečně zužitkovat kvalitní přípravu a přeměnit ji v první vítězství. Úvod zápasu tomu však nenasvědčoval a tak ani trenérská dvojice Koch-Kvapil, ani diváci očekávané nasazení a vůli po vítězství neviděli. Hrál se naprosto vyrovnaný duel, kdy se největšími šancemi prezentoval soupeř. Poprvé mohli naši fotbalisté poděkovat dobře postavené tyči Rejdugovi svatyně, podruhé jejímu strážci. Ten reflexivně vyškrábl dobře mířenou střelu a zbránil tak tomu, že se skóre neměnilo v náš neprospěch. Z našich šancí stojí za zaznamenání pouze střela Kubína.

Po přestávce už naši fotbalisté ukazovali to, nač byli jejich příznivci v minulosti zvyklí. Hráli nátlakově a již od prvních minut si vytvořili výraznou územní převahu. Leč gólové šance se rodily hodně komplikovaně. Největší z nich pak spatřila světlo světa v 55. minutě. Po svém typickém jednoduchém zatažení předložil Vrba ideální přihrávku Baladovi, ale ten se netrefil nejen do branky, ale ani do míče. V závěrečném hektickém úsilí, kdy se nechvalně projevili i "kvality" rozhodčího K. Strnada, si naši hráči vytvořili ještě dvě větší šance. Po skrumáži nedokázal usměrnit míč za záda gólmana Hladík a stejně si vedl po Rejmondově střele i dobíhající Šrek.

Naši hráči přesto předvedli dobrý výkon (zvláště ve druhém poločase), leč jejich výkon nebyl korunován brankami. Ty bohužel padají (a snadno) pouze v přípravných zápasech. Dobře zahrála celá obrana v čele s Rejdugou, ale ani ostatní nezaostávali směrem dozadu. Na opačnou stranu jsme však měli výraznější problémy. V neděli v 17:00 zajíždí náš tým do Zdechovic. [mk]

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek