Aktuálně
Klub
Soupiska
A-tým
B-tým
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Rozpisy zápasů
Klubové
historické statistiky
Hráčské
historické statistiky
Archiv
Fotogalerie
Partneři
Odkazy
Stará garda
Fórum
Tréninky
A + B tým
středa
-
17:30
pátek
-
17:30
Mládež
úterý
-
17:00
čtvrtek
-
17:00
Klubové historické statistiky -> Výsledky se soupeři
Přehled sezon
Výsledky
Tabulky
Celková bilance se soupeři
Soupeři - výsledky
Opatovice nad Labem
AFK SKP Pardubice
Albatros
Borohrádek
Broumov
Bukovka
Bukovka/Přelovice
Býšť
Cerekvice nad Loučnou
Cyklos Choltice
Červený Kostelec
Česká Třebová
Dašice
Dobruška/Opočno
Dolany
Dolní Újezd
Dolní Újezd/Němčice
Dražkovice
Dřenice
Dříteč
FC Jiskra 2008
FK AS Pardubice
FK JUNIOR Pardubice
FK Pardubice
FK Pardubice - dívky
FK Pardubice B
FK Pardubice 1899
FK Pce 1899/Choltice
Heřmanův Městec
Heřmanův Městec/Choltice
Hlinsko
Holice
Holice B
Horní Jelení
Horní Ředice
Horní Ředice B
Hrochův Týnec
Choceň
Choltice
Choltice B
Choltice/FKPardubice1899
Choltice/Valy
Chrast/Zaječice
Chroustovice/Vraclav
Chrudim B
Chvaletice
Chvaletice B
Chvaletice/Řečany
Chvojenec
Jablonné nad Orlicí
Jankovice
Jaroměřice/Jevíčko
Jaroslav
Kameničky
Kojice
Kolesa
Křičeň
Křičeň B
Labské Chrčice
Lanškroun
Lány na Důlku
Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč B
Lázně BohdanečB/Živanice
Lázně Bohdaneč/Křičeň
Lázně Bohdaneč/Rosice
Lázně Bohdaneč/Živanice
Letohrad
Libchavy
Libišany
Lipoltice
Lipoltice/Přelouč C
Litomyšl
Litomyšl/Čistá
Litomyšl/Dolní Újezd
Lokomotiva B
Luže
Mikulovice
Mikulovice B
Mikulovice/Ostřešany
Miřetice
Mnětice
Moravany
Moravany B
Moravany/Dašice
Moravany/Roveň
Moravská Třebová
Načešice
Nasavrky
Nasavrky/Ctětín
Němčice/Sloupnice
Nemošice
Nemošice B
Nové Město nad Metují
Nové Zdechovicko
Opatovice nad Labem
Opatovice nad Labem B
Opatovice/Libišany
Orel
Orlicko
Ostřešany
Ostřetín
Paramo
Paramo B
Pardubičky
Pardubičky B
Polička
Popkovice
Proseč
Prosetín
Prosetín/Holetín
Přelouč
Přelouč B
Přelouč C
Přelouč/Semín
Přelovice
Přelovice B
Přelovice/Bukovka
Racek B
Rohovládova Bělá
Rohovládova Bělá B
Rohovládova Bělá/Křičeň
Rohoznice
Rohoznice/Dobřenice
Rosice nad Labem
Rosice nad Labem B
Rosice nL/Starý Mateřov
Roveň
Rozhovice
Rudoltice
Rváčov
Rybitví
Rybitví/Lázně Bohdaneč B
Řečany nad Labem
Řečany nad Labem B
Řečany nad Labem/Újezd
Řečany/Chvaletice
Selmice
Semín
Semín B
Sezemice
Sezemice B
SK DFO Pardubice
Skuteč
Slatiňany
Slatiňany B
Slatiňany B/Svídnice B
Slovan B
Slovany Pardubice
Solnice
Sopřeč
Srch
Srch B
Staré Čívice
Staré Hradiště
Staré Hradiště/Choltice
Staré Hradiště/Rosice nL
Staré Ždánice
Staré Ždánice / Libišany
Starý Mateřov
Starý Máteřov B
Stolany
Stolany/Hrochův Týnec
Svinčany
Svitavy
Svratouch
Tetov
Tetov B
Titanic
Torpedo
Třemošnice
Třemošnice B
Újezd
Újezd B
Újezd/Řečany nad Labem
Urbanice
Valy
Valy B
Valy/Choltice
Velké Poříčí/Babí
Vítanov
volno
VTJ Racek
Vysoká nad Labem
Vysoké Mýto
Zaječice/Chrast
Zdechovice
Žamberk
Živanice
Vzájemné zápasy Přelovice - Opatovice nad Labem
Opatovice nad Labem - výsledky v soutěži jako náš A-tĂ˝m
Opatovice nad Labem - výsledky v sezoně:
2024-2025
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
výsledky nejsou zaznamenány - soupeř nehrál stejnou soutěž jako náš tým
Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
© 2006 TJ Přelovice. Created by
lada
Admin