Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Dorost -> Výsledky
Aktuální informace Výsledky Tabulka Soupiska Statistiky

Dorost , Krajský přebor U19 , 2023-2024

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
3. kolopodzim19.8.  14:30SOMitlener venkuOrlicko 2:2Referát  
4. kolopodzim26.8.  10:30SOČech domaHolice 4:0Referát  
2. kolopodzim30.8.  18:00STRousek domaMoravská Třebová 5:2Referát  
5. kolopodzim2.9.  10:15SOILNYTSKA venkuLetohrad 2:0Referát  
6. kolopodzim9.9.  10:30SOSvědiroh domaPřelouč 5:1Referát  
7. kolopodzim16.9.  13:45SOPopp venkuLitomyšl 1:3Referát  
8. kolopodzim23.9.  10:30SOBalog domaHlinsko 7:0Referát  
1. kolopodzim28.9.  13:45CTFlídr venkuSvitavy 0:5Referát  
9. kolopodzim1.10.  13:30NEStolín venkuČeská Třebová 1:0Referát  
10. kolopodzim7.10.  10:30SOVolný domaPardubičky 1:1Referát  
11. kolopodzim15.10.  10:00NESvědiroh venkuMoravany/Dašice 0:3Referát  
12. kolopodzim21.10.  10:30SO domaSlatiňany 2:2Referát  
13. kolopodzim28.10.  10:15SOPopp venkuChoceň 2:0Referát  
14. kolopodzim5.11.  10:00NEFlídr venkuProsetín/Holetín 2:0Referát  
15. kolopodzim11.11.  10:30SOČech domaLanškroun 4:1Referát  
18. kolojaro16.3.  10:30SOKudyn domaOrlicko 0:5Referát  
19. kolojaro23.3.  12:00SOHrubý venkuHolice 3:4Referát  
20. kolojaro29.3.  11:00PAČech domaLetohrad 1:1Referát  
21. kolojaro6.4.  14:00SOBém venkuPřelouč 0:0Referát  
22. kolojaro13.4.  10:30SOTůma domaLitomyšl 4:1Referát  
23. kolojaro20.4.  10:30SOPečinka venkuHlinsko 3:0Referát  
24. kolojaro27.4.  10:30SOPagáč domaČeská Třebová 0:2Referát  
17. kolojaro1.5.  12:30STVavřín venkuMoravská Třebová 3:0Referát  
25. kolojaro4.5.  10:15SOVolný venkuPardubičky 2:5Referát  
26. kolojaro11.5.  10:30SOOzank domaMoravany/Dašice 2:1Referát  
27. kolojaro18.5.  14:30SOSedlák venkuSlatiňany 0:3Referát  
28. kolojaro25.5.  10:30SO domaChoceň :  
29. kolojaro1.6.  10:30SO domaProsetín/Holetín :  
30. kolojaro9.6.  14:30NE venkuLanškroun :  
16. kolojaro15.6.  10:30SO domaSvitavy :  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
26 13 5 8 56 : 42

 

 

Krajský přebor U19 * 2023-2024 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Lanškroun  -  Prosetín/Holetín1:2
Svitavy  -  Přelovice5:0
Moravská Třebová  -  Choceň2:8
Orlicko  -  Slatiňany4:3
Holice  -  Moravany/Dašice0:4
Letohrad  -  Pardubičky1:0
Přelouč  -  Česká Třebová1:1
Litomyšl  -  Hlinsko0:2
2. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Hlinsko5:0
Česká Třebová  -  Litomyšl1:0
Pardubičky  -  Přelouč3:2
Moravany/Dašice  -  Letohrad1:0
Slatiňany  -  Holice5:2
Choceň  -  Orlicko1:3
Přelovice  -  Moravská Třebová5:2
Lanškroun  -  Svitavy0:3
3. kolo Výsledek
Svitavy  -  Prosetín/Holetín1:2
Moravská Třebová  -  Lanškroun1:2
Orlicko  -  Přelovice2:2
Holice  -  Choceň1:6
Letohrad  -  Slatiňany4:1
Přelouč  -  Moravany/Dašice0:1
Litomyšl  -  Pardubičky2:0
Hlinsko  -  Česká Třebová0:4
4. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Česká Třebová4:1
Pardubičky  -  Hlinsko5:0
Moravany/Dašice  -  Litomyšl0:3
Slatiňany  -  Přelouč3:4
Choceň  -  Letohrad0:3
Přelovice  -  Holice4:0
Lanškroun  -  Orlicko2:0
Svitavy  -  Moravská Třebová3:1
5. kolo Výsledek
Moravská Třebová  -  Prosetín/Holetín0:8
Orlicko  -  Svitavy0:2
Holice  -  Lanškroun2:2
Letohrad  -  Přelovice0:2
Přelouč  -  Choceň4:0
Litomyšl  -  Slatiňany3:2
Hlinsko  -  Moravany/Dašice7:1
Česká Třebová  -  Pardubičky5:0
6. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Pardubičky1:1
Moravany/Dašice  -  Česká Třebová2:0
Slatiňany  -  Hlinsko2:4
Choceň  -  Litomyšl0:2
Přelovice  -  Přelouč5:1
Lanškroun  -  Letohrad1:1
Svitavy  -  Holice6:0
Moravská Třebová  -  Orlicko2:4
7. kolo Výsledek
Orlicko  -  Prosetín/Holetín6:4
Holice  -  Moravská Třebová3:0
Letohrad  -  Svitavy0:3
Přelouč  -  Lanškroun0:0
Litomyšl  -  Přelovice3:1
Hlinsko  -  Choceň5:1
Česká Třebová  -  Slatiňany6:1
Pardubičky  -  Moravany/Dašice4:2
8. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Moravany/Dašice1:0
Slatiňany  -  Pardubičky0:2
Choceň  -  Česká Třebová1:2
Přelovice  -  Hlinsko7:0
Lanškroun  -  Litomyšl1:1
Svitavy  -  Přelouč6:1
Moravská Třebová  -  Letohrad0:3
Orlicko  -  Holice5:1
9. kolo Výsledek
Holice  -  Prosetín/Holetín0:9
Letohrad  -  Orlicko3:3
Přelouč  -  Moravská Třebová8:1
Litomyšl  -  Svitavy0:1
Hlinsko  -  Lanškroun1:2
Česká Třebová  -  Přelovice0:1
Pardubičky  -  Choceň5:2
Moravany/Dašice  -  Slatiňany1:4
10. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Slatiňany9:0
Choceň  -  Moravany/Dašice0:4
Přelovice  -  Pardubičky1:1
Lanškroun  -  Česká Třebová0:5
Svitavy  -  Hlinsko5:1
Moravská Třebová  -  Litomyšl0:6
Orlicko  -  Přelouč2:0
Holice  -  Letohrad0:3
11. kolo Výsledek
Letohrad  -  Prosetín/Holetín1:2
Přelouč  -  Holice4:2
Litomyšl  -  Orlicko1:5
Hlinsko  -  Moravská Třebová6:0
Česká Třebová  -  Svitavy2:1
Pardubičky  -  Lanškroun5:1
Moravany/Dašice  -  Přelovice3:0
Slatiňany  -  Choceň3:0
12. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Choceň1:0
Přelovice  -  Slatiňany2:2
Lanškroun  -  Moravany/Dašice1:4
Svitavy  -  Pardubičky0:1
Moravská Třebová  -  Česká Třebová0:6
Orlicko  -  Hlinsko7:2
Holice  -  Litomyšl1:7
Letohrad  -  Přelouč0:2
13. kolo Výsledek
Přelouč  -  Prosetín/Holetín0:1
Litomyšl  -  Letohrad2:0
Hlinsko  -  Holice14:0
Česká Třebová  -  Orlicko0:2
Pardubičky  -  Moravská Třebová8:0
Moravany/Dašice  -  Svitavy1:4
Slatiňany  -  Lanškroun3:0
Choceň  -  Přelovice0:2
14. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Přelovice0:2
Lanškroun  -  Choceň3:1
Svitavy  -  Slatiňany6:0
Moravská Třebová  -  Moravany/Dašice0:2
Orlicko  -  Pardubičky4:1
Holice  -  Česká Třebová0:4
Letohrad  -  Hlinsko1:2
Přelouč  -  Litomyšl1:0
15. kolo Výsledek
Litomyšl  -  Prosetín/Holetín3:0
Hlinsko  -  Přelouč1:3
Česká Třebová  -  Letohrad3:2
Pardubičky  -  Holice3:0
Moravany/Dašice  -  Orlicko2:3
Slatiňany  -  Moravská Třebová8:0
Choceň  -  Svitavy1:4
Přelovice  -  Lanškroun4:1
JARO
16. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Lanškroun:
Přelovice  -  Svitavy:
Choceň  -  Moravská Třebová:
Slatiňany  -  Orlicko:
Moravany/Dašice  -  Holice:
Pardubičky  -  Letohrad:
Česká Třebová  -  Přelouč:
Hlinsko  -  Litomyšl:
17. kolo Výsledek
Hlinsko  -  Prosetín/Holetín1:3
Litomyšl  -  Česká Třebová4:2
Přelouč  -  Pardubičky1:0
Letohrad  -  Moravany/Dašice2:0
Holice  -  Slatiňany1:2
Orlicko  -  Choceň5:0
Moravská Třebová  -  Přelovice0:3
Svitavy  -  Lanškroun0:0
18. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Svitavy1:2
Lanškroun  -  Moravská Třebová3:1
Přelovice  -  Orlicko0:5
Choceň  -  Holice1:0
Slatiňany  -  Letohrad1:4
Moravany/Dašice  -  Přelouč:
Pardubičky  -  Litomyšl4:2
Česká Třebová  -  Hlinsko4:3
19. kolo Výsledek
Česká Třebová  -  Prosetín/Holetín2:3
Hlinsko  -  Pardubičky0:1
Litomyšl  -  Moravany/Dašice:
Přelouč  -  Slatiňany4:1
Letohrad  -  Choceň8:0
Holice  -  Přelovice4:3
Orlicko  -  Lanškroun2:0
Moravská Třebová  -  Svitavy0:5
20. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Moravská Třebová6:1
Svitavy  -  Orlicko1:2
Lanškroun  -  Holice5:0
Přelovice  -  Letohrad1:1
Choceň  -  Přelouč0:2
Slatiňany  -  Litomyšl0:4
Moravany/Dašice  -  Hlinsko1:2
Pardubičky  -  Česká Třebová1:3
21. kolo Výsledek
Pardubičky  -  Prosetín/Holetín2:0
Česká Třebová  -  Moravany/Dašice5:1
Hlinsko  -  Slatiňany2:0
Litomyšl  -  Choceň4:0
Přelouč  -  Přelovice0:0
Letohrad  -  Lanškroun4:2
Holice  -  Svitavy0:4
Orlicko  -  Moravská Třebová10:0
22. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Orlicko4:2
Moravská Třebová  -  Holice1:1
Svitavy  -  Letohrad0:0
Lanškroun  -  Přelouč1:0
Přelovice  -  Litomyšl4:1
Choceň  -  Hlinsko0:3
Slatiňany  -  Česká Třebová1:3
Moravany/Dašice  -  Pardubičky1:3
23. kolo Výsledek
Moravany/Dašice  -  Prosetín/Holetín2:2
Pardubičky  -  Slatiňany3:2
Česká Třebová  -  Choceň2:1
Hlinsko  -  Přelovice0:3
Litomyšl  -  Lanškroun3:0
Přelouč  -  Svitavy0:1
Letohrad  -  Moravská Třebová5:0
Holice  -  Orlicko0:12
24. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Holice4:1
Orlicko  -  Letohrad4:4
Moravská Třebová  -  Přelouč1:2
Svitavy  -  Litomyšl2:1
Lanškroun  -  Hlinsko1:2
Přelovice  -  Česká Třebová0:2
Choceň  -  Pardubičky0:4
Slatiňany  -  Moravany/Dašice2:0
25. kolo Výsledek
Slatiňany  -  Prosetín/Holetín2:5
Moravany/Dašice  -  Choceň2:0
Pardubičky  -  Přelovice5:2
Česká Třebová  -  Lanškroun2:3
Hlinsko  -  Svitavy1:1
Litomyšl  -  Moravská Třebová5:0
Přelouč  -  Orlicko0:1
Letohrad  -  Holice10:0
26. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Letohrad7:0
Holice  -  Přelouč1:2
Orlicko  -  Litomyšl5:1
Moravská Třebová  -  Hlinsko1:2
Svitavy  -  Česká Třebová4:0
Lanškroun  -  Pardubičky3:1
Přelovice  -  Moravany/Dašice2:1
Choceň  -  Slatiňany2:1
27. kolo Výsledek
Choceň  -  Prosetín/Holetín:
Slatiňany  -  Přelovice3:0
Moravany/Dašice  -  Lanškroun3:4
Pardubičky  -  Svitavy2:0
Česká Třebová  -  Moravská Třebová5:2
Hlinsko  -  Orlicko0:5
Litomyšl  -  Holice10:1
Přelouč  -  Letohrad2:0
28. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Přelouč:
Letohrad  -  Litomyšl:
Holice  -  Hlinsko:
Orlicko  -  Česká Třebová:
Moravská Třebová  -  Pardubičky:
Svitavy  -  Moravany/Dašice:
Lanškroun  -  Slatiňany:
Přelovice  -  Choceň:
29. kolo Výsledek
Přelovice  -  Prosetín/Holetín:
Choceň  -  Lanškroun:
Slatiňany  -  Svitavy:
Moravany/Dašice  -  Moravská Třebová:
Pardubičky  -  Orlicko:
Česká Třebová  -  Holice:
Hlinsko  -  Letohrad:
Litomyšl  -  Přelouč:
30. kolo Výsledek
Prosetín/Holetín  -  Litomyšl:
Přelouč  -  Hlinsko:
Letohrad  -  Česká Třebová:
Holice  -  Pardubičky:
Orlicko  -  Moravany/Dašice:
Moravská Třebová  -  Slatiňany:
Svitavy  -  Choceň:
Lanškroun  -  Přelovice:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin