Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30

 

šiška

 

 

Mladší přípravka -> Výsledky
Aktuální informace Výsledky Tabulka Soupiska Statistiky hráčů

Mladší přípravka , Okresní přebor U09 , 2023-2024

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodci Hřiště Soupeř Výsledek Info
3. kolopodzim4.9.  17:00PO venkuSemín 9:5Referát  
4. kolopodzim7.9.  16:45CT domaParamo 8:20Referát  
5. kolopodzim17.9.  13:30NE venkuStaré Hradiště 15:9Referát  
6. kolopodzim21.9.  16:45CT domaLázně Bohdaneč B 10:8Referát  
8. kolopodzim5.10.  16:45CT domaChvaletice 8:19Referát  
9. kolopodzim11.10.  16:30ST venkuÚjezd 12:4Referát  
10. kolopodzim19.10.  -- domavolno :  
11. kolopodzim25.10.  16:30ST venkuStarý Mateřov 12:2Referát  
7. kolopodzim30.10.  16:00PO venkuŽivanice 6:2Referát  
2. kolopodzim31.10.  16:00UT domaSezemice B 12:14Referát  
1. kolopodzim2.11.  16:00CT domaŘečany nad Labem 20:7Referát  

 

Celkem
Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore
10 7 0 3 112 : 90

 

(v průběhu sezóny soutěží U8 a U10 se výsledky všech zápasů nezveřejňují)

Okresní přebor U09 * 2023-2024 * všechny zápasy soutěže.
 
PODZIM
1. kolo Výsledek
Přelovice  -  Řečany nad Labem20:7
Sezemice B  -  Starý Mateřov:
Semín  -  volno:
Paramo  -  Újezd19:3
Staré Hradiště  -  Chvaletice:
Lázně Bohdaneč B  -  Živanice:
2. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Živanice:
Chvaletice  -  Lázně Bohdaneč B18:12
Újezd  -  Staré Hradiště:
volno  -  Paramo:
Starý Mateřov  -  Semín11:6
Přelovice  -  Sezemice B12:14
3. kolo Výsledek
Sezemice B  -  Řečany nad Labem10:5
Semín  -  Přelovice5:9
Paramo  -  Starý Mateřov10:17
Staré Hradiště  -  volno:
Lázně Bohdaneč B  -  Újezd15:19
Živanice  -  Chvaletice5:15
4. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Chvaletice0:10
Újezd  -  Živanice5:10
volno  -  Lázně Bohdaneč B:
Starý Mateřov  -  Staré Hradiště12:12
Přelovice  -  Paramo8:20
Sezemice B  -  Semín13:5
5. kolo Výsledek
Semín  -  Řečany nad Labem8:14
Paramo  -  Sezemice B24:4
Staré Hradiště  -  Přelovice9:15
Lázně Bohdaneč B  -  Starý Mateřov12:17
Živanice  -  volno:
Chvaletice  -  Újezd16:5
6. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Újezd7:11
volno  -  Chvaletice:
Starý Mateřov  -  Živanice15:6
Přelovice  -  Lázně Bohdaneč B10:8
Sezemice B  -  Staré Hradiště11:12
Semín  -  Paramo3:20
7. kolo Výsledek
Paramo  -  Řečany nad Labem22:10
Staré Hradiště  -  Semín10:5
Lázně Bohdaneč B  -  Sezemice B2:6
Živanice  -  Přelovice2:6
Chvaletice  -  Starý Mateřov10:6
Újezd  -  volno:
8. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  volno:
Starý Mateřov  -  Újezd9:5
Přelovice  -  Chvaletice8:19
Sezemice B  -  Živanice6:8
Semín  -  Lázně Bohdaneč B12:7
Paramo  -  Staré Hradiště15:6
9. kolo Výsledek
Staré Hradiště  -  Řečany nad Labem16:6
Lázně Bohdaneč B  -  Paramo5:35
Živanice  -  Semín7:7
Chvaletice  -  Sezemice B21:14
Újezd  -  Přelovice4:12
volno  -  Starý Mateřov:
10. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Starý Mateřov4:11
Přelovice  -  volno:
Sezemice B  -  Újezd6:7
Semín  -  Chvaletice5:15
Paramo  -  Živanice18:5
Staré Hradiště  -  Lázně Bohdaneč B9:7
11. kolo Výsledek
Lázně Bohdaneč B  -  Řečany nad Labem:
Živanice  -  Staré Hradiště5:5
Chvaletice  -  Paramo16:14
Újezd  -  Semín9:10
volno  -  Sezemice B:
Starý Mateřov  -  Přelovice2:12
JARO
12. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Přelovice:
Starý Mateřov  -  Sezemice B:
volno  -  Semín:
Újezd  -  Paramo:
Chvaletice  -  Staré Hradiště:
Živanice  -  Lázně Bohdaneč B:
13. kolo Výsledek
Živanice  -  Řečany nad Labem:
Lázně Bohdaneč B  -  Chvaletice:
Staré Hradiště  -  Újezd:
Paramo  -  volno:
Semín  -  Starý Mateřov:
Sezemice B  -  Přelovice:
14. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Sezemice B:
Přelovice  -  Semín:
Starý Mateřov  -  Paramo:
volno  -  Staré Hradiště:
Újezd  -  Lázně Bohdaneč B:
Chvaletice  -  Živanice:
15. kolo Výsledek
Chvaletice  -  Řečany nad Labem:
Živanice  -  Újezd:
Lázně Bohdaneč B  -  volno:
Staré Hradiště  -  Starý Mateřov:
Paramo  -  Přelovice:
Semín  -  Sezemice B:
16. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Semín:
Sezemice B  -  Paramo:
Přelovice  -  Staré Hradiště:
Starý Mateřov  -  Lázně Bohdaneč B:
volno  -  Živanice:
Újezd  -  Chvaletice:
17. kolo Výsledek
Újezd  -  Řečany nad Labem:
Chvaletice  -  volno:
Živanice  -  Starý Mateřov:
Lázně Bohdaneč B  -  Přelovice:
Staré Hradiště  -  Sezemice B:
Paramo  -  Semín:
18. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Paramo:
Semín  -  Staré Hradiště:
Sezemice B  -  Lázně Bohdaneč B:
Přelovice  -  Živanice:
Starý Mateřov  -  Chvaletice:
volno  -  Újezd:
19. kolo Výsledek
volno  -  Řečany nad Labem:
Újezd  -  Starý Mateřov:
Chvaletice  -  Přelovice:
Živanice  -  Sezemice B:
Lázně Bohdaneč B  -  Semín:
Staré Hradiště  -  Paramo:
20. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Staré Hradiště:
Paramo  -  Lázně Bohdaneč B:
Semín  -  Živanice:
Sezemice B  -  Chvaletice:
Přelovice  -  Újezd:
Starý Mateřov  -  volno:
21. kolo Výsledek
Starý Mateřov  -  Řečany nad Labem:
volno  -  Přelovice:
Újezd  -  Sezemice B:
Chvaletice  -  Semín:
Živanice  -  Paramo:
Lázně Bohdaneč B  -  Staré Hradiště:
22. kolo Výsledek
Řečany nad Labem  -  Lázně Bohdaneč B:
Staré Hradiště  -  Živanice:
Paramo  -  Chvaletice:
Semín  -  Újezd:
Sezemice B  -  volno:
Přelovice  -  Starý Mateřov:

 

Tisk výsledků Přelovic

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin